verified_user

ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب دستگاه چیلر و برج خنک کننده:

شرکت آرتیمان صنعت به واسطه سال ها فعالیت دانش و تجربه در زمینه انواع دستگاه چیلر و برج خنک کننده از برندهای مختلف و سازندگان متنوع داخلی و خارجی، اشراف خوبی بر محاسن و معایب دستگاه های مذکور داشته و می تواند خدمات مشاوره تخصصی ارزنده ای را در زمینه انتخاب دستگاه چیلر و برج خنک کننده، ارائه نموده و در امر خرید دستگاه، مشاور و امینی مطمئن برای خریداران محترم باشد.

verified_user

ارائه انواع خدمات بهینه سازی و افزایش راندمان دستگاه برج خنک کننده

بعضاً دستگاه برج خنک کننده به مرور زمان، با استهلاک و از بین رفتن قطعات آن، افت راندمان پیدا می­کند. این افت راندمان می تواند در مصرف برق دستگاه، مقدار هدر رفت و مصرف آب دستگاه و یا حتی میزان خنک سازی آب که وظیفه اصلی دستگاه است، تاثیر مستقیم گذاشته و گاهاً به دلیل همین نقصان در عملکردِ صحیحِ دستگاه، آسیب جدی به دستگاه های مرتبط نظیر چیلر و یا تجهیزات صنعتی وارد نموده و خسارت مالی سنگینی را به سیستم پایین دست خود زند. البته در برخی موارد نیز، مشتری درخواست دارد تا با اصلاحاتی در دستگاه برج خنک کننده، میزان خنک سازی آب را افزایش داده و به اصطلاح ظرفیت دستگاه را بالا ببرد. تمام این امور، جزء تخصص شرکت آرتیمان صنعت است و تیم فنی این شرکت با داشتن سابقه ای طولانی و پس از کسب دانش ارزنده از کمپانی های تراز اولی در زمینه بهینه سازی برج خنک کننده، چون Breezewater استرالیا، Encon هند، می تواند کمک شایانی را به عزیزانی که نیاز به خدمات بهینه سازی و افزایش ظرفیت و راندمان دستگاه برج خنک کننده دارند، ارائه نماید.

verified_user

ارائه خدمات مشاوره مهندسی در زمینه مشکلات و عیوب ایجاد شده در سیستم برج خنک کننده

همچنین برای مشتریانی که قبلاً دستگاه چیلر و یا برج خنک کننده را از هر برندی تامین کرده اند، و امروز برای دستگاه آنان مشکلات و عیوبی رخ داده است، آمادگی کامل وجود دارد تا ضمن ارائه خدمات مشاوره مهندسی در زمینه عیب یابی دستگاه، مشکلات موجود برای آن را نیز در بهترین حالت رفع نماید.

verified_user

تعمیرات و نوسازی انواع برج خنک کننده

تعمیر و یا تعویض قطعاتِ معیوب و مستهلک دستگاه برج خنک کننده با قطعات به روز و مرغوب اروپایی و یا ایرانی، نیز جزء خدماتی است که آرتیمان صنعت در آن تجربه کافی داشته و می تواند با ارائه راهکارهای ویژه، نوسازی دستگاه را با کمترین هزینه ممکن، برآورده سازد. این خدمات می تواند شامل تعمیر و یا تعویض قطعات الکترونیکی و مکانیکی دستگاه مانند الکتروموتور و گیربکس به دلیل عمر بالا و یا ایجاد سروصدای زیاد، اسیدشویی و یا تعویض پکینگ­های دستگاه، رفع مشکلات ایجاد شده برای فن دستگاه و یا تعویض آن با به روز ترین فن های محوری فایبرگلاس، ارائه خدمات بالانسینگ فن محوری، رفع عیوب ناشی از نشتی و آب دهی دستگاه برج خنک کننده، نوسازی ظاهری بدنه دستگاه با واترجت و پوشش اپوکسی و غیره.

verified_user

نصب و اجرای دستگاه چیلر و برج خنک کننده

شرکت آرتیمان صنعت می تواند در زمینه نصب، اجرا و راه اندازی دستگاه چیلر و برج خنک کننده و ملزومات آن از هر برندی اقدام به ارائه مشاوره و خدمات نموده و دستگاه خریداری شده را به صورت روشن تحویل نماید.

verified_user

تولید تجهیزات صنعت تهویه مطبوع بالاخص دستگاه برج خنک کننده (مدار بسته و مدار باز)

در سبد محصولات شرکت آرتیمان صنعت، برج خنک کننده فایبرگلاس مکعبی/مدور بصورت مدار باز/بسته قرار دارد که در تناژ های گسترده و با استفاده از قطعات متنوع از لحاظ نوع عملکرد، می تواند نیاز مشتریان را مرتفع سازد. انتخاب و طراحی دستگاه چیلر و برج خنک کننده توسط تیم مهندسی آرتیمان و از طریق نرم افزار های معتبر بین المللی انجام شده و علاوه بر گارانتی جنرال، دارای گارانتی ترمودینامیکی نیز می باشد.

verified_user

ارائه گارانتی عملکرد دستگاه برج خنک کننده پس از بهینه سازی

دستگاه برج خنک کننده شما، درصورت بهره بردن از خدمات بهینه سازی و افزایش راندمان شرکت آرتیمان صنعت، فارغ از برند تولید کننده دستگاه و یا عمر آن، مشمول یک سال گارانتی برای همان خدماتِ ارائه شده می­گردد. لذا درصورت استفاده از خدمات نوسازیِ کاملِ دستگاه، به منظور حصول اطمینان خاطر برای مشتریان گرامی، گارانتی یک ساله طلایی برای کل دستگاه برج خنک کننده (قطعات + عملکرد دستگاه) ارائه خواهد شد.

verified_user

تامین قطعات از برندهای برتر دنیا

علاوه بر تامین قطعات مورد نیاز در بهینه سازیِ دستگاه از تولیدات داخلی، شرکت آرتیمان صنعت به واسطه همکاری های قبلی خود با برندهای برتر دنیا در تامین پکینگ های برج خنک کننده از برندهای Hewitech آلمان و یا Neri ایتالیا، همچنین تامین فن محوری فایبرگلاس از برند Cofimco هند، نیز تامین الکتروموتور و گیربکس از تولیدکنندگان مطرح اروپایی؛و توانایی مهندسی معکوس در زمینه ساخت فن هایی مختلف بدون محدودیت در اندازه به واسطه بروزترین نرم افزار های طراحی فن را دارد

فهرست